Wartość netto Sylvester Stallone w 2023 roku (2023)

Sylvester Stallone to amerykański aktor i filmowiec, który ma wartość netto 400 milionów dolarów.Stallone jest jednym z najbardziej znanych ludzi w branży rozrywkowej i zdominował scenę filmową w latach 80.Jest powszechnie znany z przedstawiania bohaterów Rocky Balboa i Johna Rambo i jest w zasadzie synonimem tych nazwisk do dziś.W latach 80. a pod koniec lat 90. Sylvester Stallone stał się jednym z najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood w tym okresie, gdy w tamtych latach nadal spawał wiele ruchów akcji.W tym artykule będziemy jednak mówić o wartości netto Sylvester Stallone w 2023 roku.

Sylvester Stallone'sNetwOrth w 2023 r(oszacować):400 USDmilion

Sylvester Stallone’s Net Worth In 2023 (1)

Wartość netto Sylvester Stallone w 2023 r. Szacuje się na 400 milionów dolarów.Jest to uzgodnione przez wiele źródeł, takich jakWartość netto celebrytów.

Dowiedzmy się teraz więcej o wczesnym życiu Sylvester Stallone i o tym, jak stał się jedną z najbardziej znanych gwiazd akcji w historii branży rozrywkowej.

Michael Sylvester Gardenzio Stallone, znany obecnie jako Sylvester Enzio Stallone, urodził się 6 lipca 1946 r. W dzielnicy Manhattan w Hell's Kitchen w Manhattanie w Nowym Jorku, u rodziców Francesco „Frank” Stallone Sr. i Jacqueline „Jackie” Stallone.

Jego ojciec był fryzjerem i kosmetyczką, podczas gdy jego matka była astrologiem, tancerką i promotorem kobiet wrestlingu.Jest pochodzenia włoskiego, francuskiego i żydowskiego.Ma także brata, Franka Stallone Jr., który jest aktorem i muzykiem.

Dorastając, był zastraszany z powodu paraliżu, jaki ma po lewej stronie twarzy, co dało mu jego charakterystyczne warczenne spojrzenie i opadniętą mowę.Używał aktorstwa i kulturystyki, aby poradzić sobie z zastraszaniem, którego doświadcza.

Sylvester Stallone uczęszczał do Notre Dame Academy i Lincoln High School w Filadelfii, a także w Charlotte Hall Academy Academy.Od września 1965 r. I czerwca 1967 r. Poszedł do American College of Switzerland.

Po powrocie do Stanów Zjednoczonych uczęszczał na University of Miami w latach 1967–1969, gdzie studiował dramat.Następnie poprosił o zaakceptowanie jego aktorskich i życiowych doświadczeń w zamian za pozostałe kredyty na studia.Jego prośba została przyznana, a Prezydent Uniwersytetu otrzymał tytuł licencjata sztuk pięknych (BFA).

W 1970 roku Sylvester Stallone odgrywał swoją pierwszą rolę w filmie pornografii Softcore The Party w Kitty and Stud's.Zapłacono mu 200 USD za dwa dni pracy.Powiedział, że zaakceptował tę rolę z desperacji, ponieważ został eksmitowany ze swojego mieszkania i był bezdomny przez kilka dni.

„… To było albo zrobienie tego filmu, albo okradłem kogoś, ponieważ byłem na końcu - samym - mojej liny”.Powiedział Stalloneo tym, że biorąc rolę.

Stallone poprawił swoje umiejętności pisania, odwiedzając bibliotekę w czasie, gdy wskakował i wychodził z różnych prac i aktorskich koncertów.

Pojawił się w różnych filmach i programach telewizyjnych, takich jak Lordowie z Flatbush, Brak miejsca do ukrycia - jego pierwsza właściwa rola główna - Mash, gołębie, Death Race 2000, pożegnanie, mój Lovely i Capone.

W 1976 roku Sylvester Stallone uderzył światową sławę dzięki swojej głównej roli w dramacie sportowym Rocky.Walczący bokser, Rocky Balboa, który zamierza zmierzyć się z mistrzem wagi ciężkiej Apollo Creed.Sam Stallone napisał scenariusz do filmu i powiedział, że zainspirował go po obejrzeniu walki Muhammada Ali w 1975 roku.

Po napisaniu scenariusza próbował sprzedać film wielu studiom z zamiarem samego odgrywania głównej roli.Po kilku negocjacjach do przodu i na to zawarto porozumienie.To ostatecznie spowodowałoby monumentalny wpływ na wartość netto Sylvester Stallone w 2023 roku.

Sukces filmu spowodował 10 nominacji Oscarów na 49thNagrody Akademii, w tym najlepszy aktor i najlepszy oryginalny scenariusz.Film wygrał najlepszy obraz, najlepszy reżyser i najlepsza edycja filmu.Oprócz nagród zarobił 225 milionów dolarów na całym świecie, co czyni go najlepiej zarabiającym filmem z 1976 roku.

W 1979 roku wystąpił, napisał i wyreżyserował kontynuację Rocky'ego, Rocky II.Kontynuacja okazała się dużym sukcesem, ponieważ zarabia ponad 200 milionów dolarów.

Kilka lat później wystąpił u boku Michaela Caine'a i brazylijskiej gwiazdy piłki nożnejZanimW filmie dramatu sportowego Escape to Victory, gdzie grał w więzieniu wojennym zaangażowanym w nazistowską grę w piłkę nożną.

W 1982 r. Sylvester Stallone wystąpił jako weteran wojny w Wietnamie John Rambo w filmie akcji First Blood.Film był krytycznym i kasowym sukcesem, a Stallone był chwalony za nadanie Rambo bardziej ludzkiego połączenia w porównaniu z jego przedstawieniem w książce o tej samej nazwie.

Następnie powtórzył swoją rolę jako Rocky Balboa i John Rambo w 1985 roku, wydając odpowiednio Rocky IV i First Blood Part II.Oba filmy były zarówno głównymi sukcesami krytycznymi, jak i komercyjnymi.

W 1995 roku zagrał tytułową postać sędziego filmu naukowego Dredda.Pomimo rozczarowujących krajowych numerów kasowych, ich zagraniczne zwroty poszły dobrze, a film udało się zarobić 113 milionów dolarów w porównaniu z budżetem 100 milionów dolarów.

Następnie Stallone podpisał trzycytrową umowę z Universal Pictures za 60 milionów dolarów, co czyni go drugą gwiazdą filmową, która zarobił 20 milionów dolarów za film.Niestety umowa wygasła bez nakręcenia innego projektu.

W latach 2000–2005 odniósł spadek kariery po serii filmów, które osiągnęły gorsze wyniki w kasie.

W 2006 roku powrócił z szóstą odsłoną serii Rocky, zatytułowanej Rocky Balboa.Tym razem postanowił pisać, reżyserować i zagrać w filmie po rozczarowaniu Rocky V.Film zyskał pochwałę i pozytywne recenzje, ponieważ zarobił 155,7 USD na całym świecie w stosunku do budżetu 24 milionów dolarów.

ZALECANA

Wewnątrz dawnego rezydencji Sylvester Stallone 58 milionów dolarów ze zdjęciami

Spencer patrz ·

Nowy w Hulu w lipcu 2023 r.

Josh Silverstein ·

Dziwny, skalisty prezent Adele od Sylvester Stallone po zakupie domu

RJ Ruotolo ·

W dniu 7 grudnia 2010 r. Sylvester Stallone został głosowany na Międzynarodową Galerę Bokserską w kategorii niebędących uczestnikami.W tym samym roku napisał, wyreżyserował i wystąpił w zespole Film akcji The Expendible wraz z filmami akcji Jason Statham, Dolph Lundgren, Jet Li, Terry Crews, Mickey Rourke i Randy Couture, a także sceny z akcji „T80S”Ikony Bruce Willis i Arnold Schwarzenegger.

Film zarobił 274 miliony dolarów na całym świecie i zrodził jeszcze dwa filmy.Niezniszczalni 2 w 2012 r. I wydaleniu 3 w 2014 roku. W tych dwóch filmach dodali także wielkie nazwiska, takie jak Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris, Mel Gibson, Wesley Snipes, Antonio Banderas i Harrison Ford.Niezniszczalne 4 pojawią się w 2023 r.

W 2015 roku powtórzył swoją rolę Rocky Balboa w sequelowym filmie Creed, który koncentrował się na syna Apollo Creed, Adonisowi „Donnie” Creedowi, granym przez Michaela B. Jordana.Film zdobył pozytywne recenzje, a Stallone zdobył nagrodę Golden Globe Award dla najlepszego aktora wspierającego.

Kontynuacja filmu, Creed II, została wydana w 2018 roku i zarobił 35,3 miliona dolarów w weekend otwarcia.Otrzymał także pozytywne recenzje zarówno krytyków, jak i odbiorców.Stallone nie jest w Creed III, który jest wyreżyserowany przez Michaela B. Jordana i jest dostępny w marcu 2023 r.

Sylvester Stallone powiedział również, że pracuje nadRocky Prequel TV TVTo skupi się na młodym skalistym Balboa.Oprócz tego podobno są kolejny filmowy film, kolejny film Creed i inne spin-offy.

Chociaż nie ma go w Creed III, Stallone pracował nad innymi znaczącymi projektami ostatnio, w tym Tulsa King (2022-23), Samarytanin (2022), Suicide Squad (2021) i Rambo: Last Blood (2019).Był w MCU Guardians of the Galaxy Vol.2 w 2017 r. I powtórzy swoją rolę Stakar Ogord w 2023 r. Guardians of the Galaxy Vol.3.

Stallone stał się jedną z ikon Hollywood i z powodzeniem ewoluował jego rzemiosło od lat 70.Sylvester Stallone będzie nadal kultową nazwą przez wiele lat, i wygląda na to, że nie ma zamiaru zwolnić, nawet gdy zbliża się 80 lat.

Biorąc to wszystko pod uwagę, czy byłeś zaskoczony wartością netto Sylvester Stallone w 2023 roku?

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Pres. Lawanda Wiegand

Last Updated: 28/11/2023

Views: 6021

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Pres. Lawanda Wiegand

Birthday: 1993-01-10

Address: Suite 391 6963 Ullrich Shore, Bellefort, WI 01350-7893

Phone: +6806610432415

Job: Dynamic Manufacturing Assistant

Hobby: amateur radio, Taekwondo, Wood carving, Parkour, Skateboarding, Running, Rafting

Introduction: My name is Pres. Lawanda Wiegand, I am a inquisitive, helpful, glamorous, cheerful, open, clever, innocent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.