Jak wiedzieć, kiedy twój anioł stróż jest blisko (2023)

Czy są jakieś znaki, w którym jest twój anioł stróża?Skąd mam wiedzieć, że mój anioł stróż jest wokół mnie?Jako profesjonalny doradca duchowy, jest to pytanie, które moi klienci często mnie zadają.

Jako ludzie mające duchowe doświadczenie, czasami twoja ludzkość potrzebuje namacalnych znaków, że twój duchowy zespół jest wokół ciebie.Wasze anioły Guardian są z miłością świadome tej potrzeby i dlatego lubią dać ci subtelne znaki, aby ostrzec cię o ich obecności i pomocy.

Jeśli potrzebujesz potwierdzenia, że twoje anioły Guardian są wokół ciebie, oto kilka typowych oznak ich obecności...

Subtelne znaki twój stróż Anioł jest blisko

Jesteśmy wyjątkowi, co oznacza, że każdy zauważymy różne aspekty świata.Twoje anioły Guardian są świadomi twoich unikalnych perspektyw i atrybutów i zawsze otacza cię oznakami ich obecności w sposób, który możesz zrozumieć i odnosić się do.


Istnieje wiele subtelnych znaków, który jest bliski anioł stróża.Oto niektóre z najczęstszych:

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (1)

1- Białe pióra

Pióra, zwłaszcza białe pióra, są powszechnym znakiem, że twoje anioły stróżów są wokół ciebie.Znalezienie pióra jest przypomnieniem od aniołów Guardian, że nie jesteś sam, otoczony i chroniony.

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (2)

Innymi słowy, jesteś owinięty w ich skrzydła miłości.Niektórzy ludzie mogą znaleźć duże puszyste pióra, podczas gdy inne mniejsze pióropusze, ale każdy z nich jest kartą miłosną twojego anioła stróża.

Zachęcanie wiadomości z telewizji, radia i innych mediów, takich jak książki, czasopisma i platformy mediów społecznościowych, są standardowym sposobem komunikacji od aniołów Guardian.

Być może oglądasz telewizję lub słuchać radia i słyszeć informacje potrzebne do pomocy lub zachęcania i inspiracji.

Media drukowane są również zwyczajowym trybem komunikacji anioła straży.Jak często wyskakują na ciebie frazy lub cytaty z dokładnie informacją, którą potrzebujesz, aby usłyszeć lub znać w tym czasie?Bądź czujny, gdy poprosisz aniołów Guardian o pomoc;Poprowadzą Cię do zasobów potrzebnych do znalezienia odpowiedzi na poszukiwane pytania.

3- Znalezienie małych prezentów

Twoje anioły Guardian lubią prysznica z małymi tokenami ich uczuć.Małe monety, ciekawe skały, półprzewodnikowe kamienie, rachunki, małe kawałki biżuterii i inne małe pamiątki mogą nagle pojawić się w twoim doświadczeniu.
Te małe prezenty to proste przypomnienia, że twoje anioły stróżów kochają cię i doceniają.Są to również zabawne pamiątki, które możesz wyświetlić na ołtarzu lub inne specjalne miejsca, aby przypomnieć, że twoje aniołowie stróżów są prawdziwymi, duchowymi istotami.

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (3)

Wasze anioły stróżów uwielbiają poinformować, że jest wokół ciebie, układając małe niebiańskie zbieżności, które wywołują radość w twoim sercu.Na przykład, być może poprosiłeś swój duchowy zespół o pomoc w uzyskaniu konkretnego potrzebnego przedmiotu, a następnie w tajemniczy sposób doprowadził cię do sklepu lub innego zasobu z dokładnie tym, czego potrzebujesz.


A może przechodzisz trudną sytuację, a on po prostu wpadł na przyjaciela, którego nie widziałeś od dwóch lat, który przeszedł przez to samo, dając ci odpowiednią zachętę i radę.

Te synchroniczności są uściskami i pocałunkami od aniołów Guardian, którzy zawsze starają się uczynić twoje życie szczęśliwszym i łatwiejszym.
How to Know When Your Guardian Angel Is Near (4)

Powszechnie zgłaszane zapachy związane z aniołami straży lub zapachami kwiatowymi, takimi jak róże, wiciokrzew i jaśmin, oraz inne zapachy, takie jak drzewo sandałowe lub wanilia.Zapachy te mogą być niewielkie, a czasem ciężkie, częściej niż nie znikają tak szybko, jak się pojawiły.


Jeśli nagle pachniesz obezwładniającymi, ale pięknymi zapachami wokół ciebie, może to być znak, że twój anioł stróża pokrywa cię zapachem ich miłości.Piękne przypomnienie, że są blisko ciebie!

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (5)

Twoje anioły Guardian naprawdę cię kochają i są tutaj, aby cię wspierać pod każdym względem.A jeśli nagle zostaniesz pochłonięty nagłym i niewytłumaczalnym poczuciem miłości, jest to pewny znak obecności twojego anioła stróża wokół ciebie.

Aniołowie pochodzą z najwyższego źródła światła, które rezonuje w czystej miłości.Następnym razem, gdy poczujesz się tak, jakbyś nagle kąpał się w płynnej miłości, uznaj obecność swojego anioła stróża i poinformuj ich, że je kochasz i doceniasz!

W dowolnym miejscu możesz poprosić swojego anioła stróża o mądrość lub wskazówki.Oto łatwa technika, którą możesz pomóc.

Odniesienie: płatność DARDARPAYment- opublikowane za zgodą autora

Dowiedz się więcej o płatności DAR, klikającTutaj

Zadzwoń do aniołów, módl się do nich.Twoje życzenia i marzenia zostały natychmiast spełnione, gdy tylko zdasz sobie sprawę z siły siły ze swoimi aniołami.Nic nie jest dla nich niemożliwe.

Oto dwie modlitwy za ciebie.Z naszej książkiModlitwy anielskie.

Jeśli przechodzicie przez jedną z burz życiowych, módlcie się o anielską modlitwę o ochronę i nadzieję.

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (6)

Drogi Angel,

Rozłóż skrzydła światła i daj mi schronienie przed burzą.W najtrudniejszych czasach, proszę, trzymaj mi rękę mocno i pozostań przy boku.Pomóż mi wypłynąć z burzy, gdy tonia mnie życie.Uspokój morze w moim sercu i umyśle.Nigdy nie pozwól, aby wody udręki wypełniały mój statek.Niech nadzieja wzrośnie ponad ból i smutek.Wzmocnij słaby płomień mojej wiary w stałą latarnię światła, której żadna burza nie może gasić, i chmura nie jest niejasna.Zawsze przypominaj mi, że Bóg jest miłosierny i sprawiedliwy, a on jest potężniejszy niż jakakolwiek burza, z jaką mogę się zmierzyć w tym życiu.Amen

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (7)
How to Know When Your Guardian Angel Is Near (8)

Ta anielska modlitwa pomaga zmienić swoją perspektywę i zyskać pewność siebie, aby uwierzyć, że możesz pokonać każdą przeszkodę z pomocą aniołów.

Drogi Angel,
Daj mi siłę, aby kontynuować i przetrwać, pomimo tej przytłaczającej przeszkody.Proszę, prowadź mnie.Pomóż mi znaleźć sposób na pokonanie tej trudności.Pomóż mi powalić tę ścianę przede mną.Wypełnij mnie wiarą i zawsze przypominaj mi, że mogę pokonać każdą przeszkodę u ciebie u mnie.Trzymaj mnie kiedykolwiek w swoim zegarku, dopóki nie zacznę chodzić nową ścieżką z podniesionym sercem i pełną nadzieją duszą.Pomóż mi zaufać, że Bóg ma kontrolę i że ma większy plan dla mojego życia.Proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę, abym mógł swobodnie chodzić na własnej ścieżce i powitać życie z pewnością siebie, łaską i uśmiechem na mojej twarzy.
Amen.
How to Know When Your Guardian Angel Is Near (9)

Pamiętajcie o tym: każda modlitwa jest słuchana w dowolnym momencie przez waszych aniołów.Każda modlitwa jest odpowiadana, a łaska jest zawsze przyznawana.Jesteście bezwarunkowo kochane przez anioły.

Wyobraź sobie, że twoje pragnienie się spełniło.Nie skupiaj się na „jak”, ale tylko na fakcie, że to „wydarzyło się”.Wyobraź sobie, co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu, a następnie zacznij czuć się tak, jakbyś już to osiągnął.W modlitwie zawsze ważne jest poczucie bycia i posiadania tego, czego chcesz.

Wyobraź sobie na przykład, że życzysz pomocy swoich aniołów w manifestowaniu nowej pracy.Musisz być w doskonałej dostosowaniu się do esencji tego, czego chcesz i „zobaczyć” siebie w swojej nowej pracy.Musisz zagłębić się w wibracje i poczucie posiadania tego, co chcesz stworzyć.Kiedy ustawiasz zamiar myślenia otwartości do otrzymania, potwierdzasz, że to, czego szukasz, jest już zapewniane, jest już tworzone i udostępnione do użytku.

Kiedy uczysz się usuwać bloki, wzory i karmiczne połączenia, które już ci nie służą, możesz lepiej otrzymać pragnienia swojego serca.Zaczynasz widzieć, że wszystko jest w boskiej kolejności i możesz bardziej zrelaksować się w akceptacji tego, co przepływa w twoim życiu.

Bądź wdzięczny

Podziękowanie aniołów jest naprawdę ważne, ale nie dla nich, ponieważ dawanie jest ich prawdziwą naturą.Dają czystą radość z dawania.Podziękowanie ich jest dla ciebie ważne, ponieważ wdzięczność zawsze przynosi więcej błogosławieństw.Poczucie wdzięczności jest jak sygnał, który wysyłasz do wszechświata pokazującego, że jesteś otwarty do otrzymania.To jak potężny magnes, który przyciąga uzupełniające się energie do twojego życia.Właśnie dlatego musisz wysłać wdzięczność aniołom, nawet jeśli nie potrzebują podziękowania.

Rekrutuj legiony aniołów

W pośpiechu waszego życia te anielskie modlitwy będą waszą cenną wewnętrzną przestrzenią pokoju i światła.Będą Twoim tajnym źródłem siły i inspiracji do lepszego życia.Czas przestać czuć się bezsilnym, narzekając na nieszczęście.Rekrutuj legiony aniołów w twoim Beck i wezwanie do osiągnięcia sukcesu w pracy, w relacjach i w społeczeństwie.Po prostu bądź gotowy, aby poprosić i otworzyć.Wszystko, co musisz zrobić, to wywołać anioły u boku i modlić się do nich.

Niech te modlitwy stają się twoimi codziennymi instrumentami, aby połączyć się z twoimi aniołami.Przyniosą do życia miłość, szczęście, bogactwo, zdrowie i szczęście.

Z naszej książki365 Modlitwy do aniołów

How to Know When Your Guardian Angel Is Near (10)

Przeczytaj następny:Jak ma na imię twój anioł stróża?

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Eusebia Nader

Last Updated: 09/06/2023

Views: 6302

Rating: 5 / 5 (80 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Eusebia Nader

Birthday: 1994-11-11

Address: Apt. 721 977 Ebert Meadows, Jereville, GA 73618-6603

Phone: +2316203969400

Job: International Farming Consultant

Hobby: Reading, Photography, Shooting, Singing, Magic, Kayaking, Mushroom hunting

Introduction: My name is Eusebia Nader, I am a encouraging, brainy, lively, nice, famous, healthy, clever person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.