9 znaków Anioły są wokół ciebie - Amanda Linette Meder (2023)

Zaktualizowano 2022.03.28

Prosić Anioły o znaki? Szukasz znaków, że wokół Ciebie są anioły? W tym poście mówię o najczęstszych znakach z Królestwa Anielskiego.

Aniołowie są posłańcami pokoju, mądrości i wglądu.

We wcześniejszych dniach filmu były one zazwyczaj przedstawiane jako biali mężczyźni ze skrzydłami, a chociaż anioły mogą pojawiać się i działać przez białych mężczyzn, zazwyczaj pojawiają się najpierw jako lekkie, a następnie tworzą się w dowolnej manifestacji, w której je będziesz mieć.

Wyższe niż giganci, gdy widzisz ich w oku umysłu, wspierają i pomagają znaleźć światło, nawet w najciemniejszych miejscach, uwielbiają również pomóc w byciu światłem.

Podczas gdy możesz spędzać lata i lata, ucząc się, jak kierować wiadomości od aniołów i dopracowywać swoją zdolność do łączenia się z boskością, twoje anioły Guardian łączą się z tobą-zapewniając mądrość, kierunek i anielską energię leczniczą i tak długo, jak długoJesteś na to otwarty, nie musisz nic robić, aby to otrzymać.

Błyski światła, to tylko jeden znak, jest ich jeszcze kilka.

Więc bez zbędnych ceregieli, oto 9 znaków -

9. Widzisz jasne błyski światła

Anioły często pojawiają się jakoJasne błyski światłaże często możesz zobaczyć z naturalnymi oczami oprócz trzeciego oka.

Czasami anioły pojawiają się jako kolorowe światła, co zwykle oznacza, kim są i jaką energię reprezentują.

Różne długości fali światła zazwyczaj reprezentują różne pomysły, myśli, a nawet uczucia, podobnie jak anioły, kiedy pojawiają się w ten sposób.

Te błyski światła mogą pojawić się, zwykle na peryferyjnym wizji, na poziomie oczu lub powyżej i mogą wyglądać jak blask lustra bez słońca lub odrobinę brokatu lub trochę jak jasny białypalić.Mogą również wyglądać jak małe kule.

8. dzwonienie w uszach

Wiele razy, kiedy się czegoś uczymy, nie musimy od razu znać informacji ... ale cokolwiek się uczymy, przydaje się - zawsze - w pewnym momencie w bliskiej lub odległej przyszłości.

Podczas gdy twoje anioły mogą dostarczać ci informacje, wskazówki i wgląd za pośrednictwem przyjaciół, książek i zajęć - lubią również dać ci bezpośrednie „pobieranie” boskiej mądrości.

Ponieważ nie masz korzystać ze wskazówek i wglądu w tym momencie, ale Twoje Anioły chcą, abyś był świadomy ich obecności – dadzą ci znak, że te anielskie informacje są dostarczane właśnie w tym momencie – aby być przechowywane w twojej świadomości do późniejszego wykorzystania.

To anielskie pobieranie, choć często nie jest dostępne, abyś mógł zrozumieć lub zrozumieć, wtedy można doświadczyć.Dla większości z nas to doświadczenie jestdzwonienie w uszach.Może być prawie cichy, przypominający więcej szumu.Czasami może nawet wydawać się podobne do wyskakujących uszu.

7. Nagłe odczucia mrowienia

Podczas medytacji lub po prostu podczas zwykłego dnia pracy możesz zauważyćOdczucia mrowienia.

Guardian Angels często łączą się z twoją energią, a kiedy to robią, często może to wydawać się mranie lub brzęczące - ponieważ podnoszą twoją energię podczas łączenia się, więc możesz poczuć to ścieranie pola energetycznego, jakie to się dzieje.

To mrowienie może również pojawić się, gdy dostaniesz coś dobrze, niektórzy postrzegają to jako walidację, którą zgadzają się z tobą w niewidzialnych dziedzinach.

Podczas gdy zauważam to uczucie w pobliżu korony mojej głowy, możesz zauważyć uczucie swoich aniołów w pobliżu ramion, karku lub górnych ramion.

6. Strefowanie się o piękno w zły dzień

Anioły Guardian lubią przypominać piękno - zwłaszcza gdy trudno ci to zobaczyć.

Kiedy ostatnio byłeś smutny, zdenerwowany, zły lub zrzędliwy ... i nagle zauważyłeś piękny zachód słońca, motyl, kwitnący kwiat, linię gęsi lecących nad głową, ciepłą bryza czy dziecko?

Aniołowie są mistrzami, którzy pomagają ci wyciągnąć ten niższy stan i pomagać w przywróceniu cię do wyższego stanu wibracyjnego - i wiele razy wymaga jednego znaku.

Jeśli jesteś z niego wyrwany, aby zauważyć coś pięknego, przełóż miłość, wskazując to dla innych i będąc aniołem, który ktoś potrzebuje dzisiaj.

5. Idź do monologów wskazówek

Wiele razy pozwalamy aniołom przemawiać przez nas, bez pełnej świadomości, a nawet to może być oznaką ich obecności.

 • Czy możesz zapewnić sobie wskazówki, mądrość i wgląd, nawet gdy przeżywasz trudny czas?

 • Czy widzisz lekcję w sytuacji i zwrócić ją do siebie i innym (nawet jeśli nie chcesz tego przyznać)?

 • Czy uważasz, że oferujesz uduchowioną mądrość sobie i innym?

 • Czy często prosisz innych o te informacje, które z łatwością dostarczasz podczas spotykania się z ciszy?

Rozważ, że możesz byćkierowanie wskazówkami.

Za każdym razem, gdy dostarczasz informacje i zapewniasz wsparcie z bardziej kochającego i współczującego miejsca, często łączysz się z królestwem anielskim.

Wielu uzdrowicieli korzysta z tego podczas pracy w szpitalach, w klinikach i rolach usługowych.

4. Zostałeś zatrzymany na współczujące słuchanie

Czy wydaje się, że przyciągasz ludzi do ciebie, którzy chcą opowiedzieć ci ich historię, i słuchasz - wiele razy, wcale niewiele mówiąc?

Nawet jeśli byłeś w trakcie walki z kimś, czy kiedykolwiek się zatrzymałeś, wycofałeś i zdałeś sobie sprawę, czego potrzebuje ta osoba, której należy wysłuchać?

Potem jakoś walkła.

Guardian Angels to mistrzowie o rozpuszczaniu się napięcia, przypominając ci o otwarcie serca i uszu.

Często delikatnie szturchają i przypominają o współczuciu, tylko słuchając i rozumiejąc innych, zatrzymując to, co robisz i współczująco słuchasz, często jest to znak, że pracujesz ze swoją anielską stroną niemal natychmiast.

Może to pomóc w wspomnieniu, jak byłeś nawet pięć lat temu, jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w stanie wyciągnąć się z walki, a teraz możesz, to także znak, że łączysz coraz więcej z duchami niż kiedykolwiek wcześniej.

3. Trzymałeś się z powodu szkody

Twoje anioły upewniają się, że jesteś bezpieczny, bezpieczny i chroniony, a często oznacza to, że jesteś wyciągany i uratowany z kłopotliwych sytuacji, w samą porę.

Byłeś rozproszony podczas jazdy, a potem nagle podniósł wzrok i zwróciłem uwagę z powrotem na drogę, tuż przed wydarzeniem?

Czy kiedykolwiek wiedziałam, że coś jest niebezpieczne lub ktoś niegodny zaufania, a potem był?

Anioły chronią cię w sytuacjach, które w przeciwnym razie mogły być niebezpieczne - takie jak chodzenie samotnie w domu lub pozostawanie w dziwnym miejscu.

Zaledwie dwa miesiące temu mój samochód rozpadł się późnym wieczorem podczas wakacyjnego weekendu podczas podróży.

Bez pieniędzy na spędzenie nocy, a mój numer karty kredytowej został skradziony bez dostępu do niej aż do weekendu, byłem pewien, że będę spał w moim pojeździe do rana - i w tym momencie pojawił się Farrier konia czwartej generacji- ze wszystkimi narzędziami w jego ciężarówce, aby naprawić mój samochód.

Gdybym wjechał na jakąkolwiek inną stację benzynową lub zatrzymał się po mojej drodze, mogło być zupełnie inne.

2. Nieoczekiwana odwaga i siła

Aniołowie zawsze zachęcają cię do rozciągania granic, zwłaszcza jeśli chodzi o odważne działania.

Wszystkie odważne akty są aktami czystej, bezwarunkowej miłości, które w tej chwili wymagają siły i determinacji.

Odważnym czynem może po prostu mówić komuś innemu, jak się czujesz, narażając swoje emocje i prawdziwą naturę innej osobie lub ryzykować inną istotę.

Bez względu na to, jaki jest twój odważny akt, ilekroć to się dzieje, być może czułeś się, jakbyś nie miał wyboru lub musiałeś to zrobić - bez wyjaśnienia, dlaczego i jak to zrobiłeś, po prostu zrobiłeś.

Twoje anioły mogły już wiedzieć, że jesteś gotowy zrobić ten skok w otwarciu serca, i prawdopodobnie pomogli w popchnięciu cię w skok.

1. Obfitość zaczyna płynąć

Twoje anioły zawsze próbująOferuj obfitość, ale dla większości z nas, kiedy myślimy o obfitości, myślimy o większej ilości pieniędzy.

Często, zamiast dawać ci pieniądze, twoje anioły zapewniają ci obfitość, przygotowując cię do opracowania naturalnych darów (intuicyjnych, duchowych, kreatywnych lub innych), zapewniając wspaniałe pomysły, które mogą sprawić, że będziesz dochód lub przezZapewnienie nieoczekiwanych prezentów, schronienia, miłości i wsparcia.

Wiele razy odrzucamy oferty obfitości, odrzucając prezenty od innych lub dlatego, że oczekujemy, że obfitość przyjdzie w jeden konkretny sposób.Kiedy to robimy, odrzucamy prezenty aniołów.

Nawet jeśli twoja obfitość wygląda na prostą ofertę dla współpracownika, który zabierze Cię na lunch-podziękuj i idź.

Poza tym możesz spodziewać się możliwości pochodzenia z określonego kierunku, na przykład sposobów osiągnięcia nowych dochodów w bieżącej pracy, takie jak uzyskanie podwyżki lub promocji.

Zamiast tego aniołowie mogą dać ci pomysły na założenie firmy, o której zawsze marzyłeś lub napisać książkę.

Podczas gdy w tej chwili jest to dar nowego pomysłu lub możliwości, a nie pieniędzy, może to prowadzić do obfitości we wszystkich aspektach twojego życia-miłości własnej, satysfakcji, spełnienia w celu twojego życia i sposobu, w jaki możesz zostać zapewnionyDo.

Podsumowując, 9 znaków Anioły są z tobą

 1. Widzisz jasne błyski światła

 2. Dzwonienie w uszach

 3. Nagłe odczucia mrowienia

 4. Strefowanie się o piękno w zły dzień

 5. Idziesz do monologów wskazówek

 6. Zatrzymałeś się na współczujące słuchanie

 7. Trzymałeś się z powodu szkody

 8. Nieoczekiwana odwaga i siła

 9. Obfitość zaczyna płynąć

To tylko kilka sposobów, w jakie anioły i boskie błogosławieństwa, które wnoszą w naszym życiu, a anioły mogą i często działają za pomocą innych ludzkich środków, tak jak rzeczywiście próbowali odwoływać się do tych starych filmów.

To wiele razy aniołowie, których szukamy, są często wokół nas na widoku.

Tak więc, gdy nadal rozwijasz swoje połączenie z aniołami, poświęć chwilę i przypominaj sobie, że wiele razy jesteś już połączony.

Aby uzyskać więcej takich treści, dołączCzłonkostwo!

Inne artykuły, które możesz cieszyć:

 • 3 rodzaje aniołów Guardian, które wszyscy mają

 • 10 kroków, aby powitać anioły do twojego domu

 • Krótki przewodnik, jak dostrzec swoje anioły Guardian

 • Wizja aniołów.Jak wyglądają anioły w snach?

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Duncan Muller

Last Updated: 01/07/2023

Views: 6300

Rating: 4.9 / 5 (79 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Duncan Muller

Birthday: 1997-01-13

Address: Apt. 505 914 Phillip Crossroad, O'Konborough, NV 62411

Phone: +8555305800947

Job: Construction Agent

Hobby: Shopping, Table tennis, Snowboarding, Rafting, Motor sports, Homebrewing, Taxidermy

Introduction: My name is Duncan Muller, I am a enchanting, good, gentle, modern, tasty, nice, elegant person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.